• ENGLISH
  • TÜRKÇE

Kurumsal

Hakkımızda

  • H. YALÇIN COŞKUN / İnşaat Mühendisi
  • İstanbul Teknik Üniversitesi - 1989
  • h.y.coskun@gmail.com

ANTİS YAPI, 1983 yılında şahıs işletmesi olarak faaliyete başlamış ve 1990 yılında şirketleşen yapılanmasında Proje, İnşaat, Dekorasyon ve Ticaret konularını kendine hizmet ve uygulama alanı olarak belirlemiştir.
Firmamız teknik deneyim ve uygulama tecrübesine sahip genç ve dinamik kadrosu ile önemli projelere, taahhüt, dekorasyon ve ticari işlere imza atmıştır.
ANTİS YAPI, özel villa ve apartman inşaatı olarak üstlendiği 1000'den fazla konutun proje tasarım ve uygulama işlerinin anahtar teslimi olarak yapımını tamamlamıştır. Uygulama olarak sorumluluğunu aldığı ve kat karşılığı taahhüt ettiği 600'den fazla konutu başarı ile tamamlamıştır.
ANTİS YAPI, ayrıca açık kapalı yüzme havuzu, spor tesisi, özel hastane gibi dallarda da proje ve uygulama gerçekleştirmiştir.
Prefabrik Hazır Konut sistemi ile yapılan özel tasarımlı villa inşaatları ve fabrika yapıları kısa sürede ve en son teknoloji ile tamamlamıştır.
Birçok ev, büro, mağaza, işyeri, otel, diskotek dekorasyonları fonksyonellikle estetik birleştirilerek tasarlanıp uygulanmıştır.
1995 yılından itibaren yapı sektöründe Dünya markası olan kuruluşların bayilikleri alınarak firmamızın bir yan kolu olarak ticari faaliyetler de yürütülmüştür.
Tasarım olarak birçok villa projeleri, konut taahhüt projeleri, kooperatif projelerinin yapımı ve kontrolörlüğü üstlenilmiştir.
Firma bünyesinde teknik elemanlar ve ustalarla oluşturulan YALITIM UZMANI kadrosuyla birçok yapının su, ısı, ses, tesisat ve yangın yalıtım problemleri çözülmüştür.
Firma olarak teknik ve uygulama ustalarının bilgi ve bilinçlenme çalışmalarına dönük eğitim seminerleri düzenlenerek yalıtım alanında bölgemizde ilk ve kalıcı olan yapılanma kalitesi oluşturulması sağlanmıştır.
Firmamız, sanat ve sanatçıya olan saygısının göstergesi olarak, katkı sağlayacağı düşüncesiyle, bir sanat galerisi oluşturmuş, bu amaçla yapılan projelere maddi ve manevi destek sağlamıştır.


Scroll to Top